top of page
 • Pro jaké příležitosti se piknik hodí?
  Piknikování vám nabízí prostor, kde je pro vás všechno zařízeno. Proto je možné ho uspořádat vlastně pro jakoukoli příležitost. Třeba jen jako setkání s kamarády po pracovním týdnu, holčičí party nebo oslavy narozenin a rozlučky se svobodou. A co teprve připravit piknik jako místo pro ideální rande, zásnuby nebo oslavu narození dítěte? Příležitost a chuť se určitě najde vždy! Těším se, co spolu vymyslíme.
 • Jak dlouho dopředu je třeba piknik objednat?
  Pokud se jedná o piknik do 10 osob na soukromém prostranství (vlastní zahrada, balkón, doma) stačí se ozvat 4 dny přede dnem konání. Pokud se jedná o piknik do 10 osob na veřejném prostranství (louky, parky, …) je potřeba si piknik objednat více než 7 dní před dnem konání. Pokud si budete přát větší párty, tedy piknik nad 10 osob, budu potřebovat větší čas na přípravu, a proto je potřeba si piknik objednat min. 10 dní přede dnem konání.
 • Kde všude je možné piknikovat?
  Pikniky/akce ráda připravím na vašich zahradách, balkónech, u vás doma, ale také v parcích nebo na loukách. Pokud si však vysníte jiné místo, napište mi, a já se pokusím vám vyjít vstříc tak, aby byl váš piknik fantastický.
 • Co když mám objednaný piknik a nebude hezké počasí?
  Přiznávám, počasí je nevyzpytatelné a zrovna v tomto případě dokáže opravdu zkazit legraci. Samozřejmě, že bych vám přála to nejdokonalejší počasí, ale bohužel můžu zatím jen doporučit mít v záloze lokaci, kam by se piknik mohl přesunout. Já žádné takové prostory nemám, proto je fajn mít nějaký takový v záloze hned při objednávání pikniku. Nebo jednoduše při nepříznivém počasí piknik přesuneme na jiný hezčí den. Chci, ať si odnesete ten nejlepší zážitek. Pokud by se zkazilo počasí uprostřed pikniku, bohužel nejsem páni počasí a piknik bude brán jako uskutečněný.
 • Je možné pořídit dárkový poukaz?
  Ano, samozřejmě! Už si představuje ty rozzářené oči obdarovaného? Já také!
 • Jak je to s dětmi?
  Děti mám ráda a rozhodně by na piknikování neměly chybět. Ti nejmenší do 2 let mají piknik zdarma.
 • Jak je to s vlastním občerstvením/nápoji?
  Při zvolení balíčku; Piknik ve fullu, vám ráda na objednání připravímm studené, sladké a slané občerstvení a to včetně nápojů. Pokud však máte vlastní zdroje nebo prostě jen ujíždíte na jídlu z vaší oblíbené restaurace, není problém! V tomto případě doporučuji zvolit balíček; Piknik bez jídla, kde je zařízení občerstvení čistě na vás.
 • Jsem vegan, vegetarián, celiak. Je možné jídlo tomuto přizpůsobit?"
  Určitě ano! Každý box přizpůsobuji zákazníkovi na míru.
 • Co když si objednáme k pikniku jídlo, ale nestihneme jej sníst?"
  Určitě nechci, ať se z pikniku válíte s plným břichem jídla jenom proto, že jste všechno nestihli sníst. Nemusíte si s sebou nosit ani plastové krabičky na zbylé jídlo. Jednoduše to, co nestihnete sníst, si odnesete v krabičce, která vám bude k dispozici.
 • Jak je to s alkoholem?
  Prohibici nefandím, nebojte! K balíčku "Piknik ve fullu" vám alkohol ráda zařídím a to včetně chladící nádoby a ledu. V případě zvolení balíčku "Piknik bez jídla", si pak můžete donést vlastní zásoby.

Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

V tom případě neváhejte a kontaktujte mě prostřednictvím tohoto formuláře.

Brzy Vám odpovím.

bottom of page